Bize Ulaşın : (0212) 465 5979-81
Slide background

Adalet su kadar, hava kadar değerlidir.

Slide background

Adalet mülkün temelidir

Slide background

Adalet, halkın gıdasıdır.İnsan ona daima muhtaçtır.

Çalışma Alanlarımız

TİCARET HUKUKU

Ticaret hukuku alanında müvekkillerin hukuki durumuna uygun olarak gerekli hassasiyet içinde görev yapan avukat kadromuz şirketlerin iş hayatında ortaya çıkan ihtilaflarının çözümü konusunda etkin bir çalışma yapmaktadırlar.

FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HUKUKU

Hukuk büromuzda yurt içi ve yurtdışı şirketlere genel fikri haklar hukukunda danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Fikri Mülkiyet hukukunda uzman kadrosu ile iş hayatında buluş, tasarım ve markasına yatırım yapan şirketlerin bu yatırım ve emeklerinin korunması bağlamında gerekli tüm hukuki koruma önlemleri alınmaktadır. Hukuki hizmetlerimiz titiz ve seri bir çalışma sistemi içinde yerine getirilmektedir.

İŞ HUKUKU

İş ve sosyal güvenlik hukuku alanında ortaya çıkan ihtilaf ve davalarda ve iş kazasından kaynaklanan davaların uzman avukatlarımız tarafından dikkat ve özenle takibi yapılmaktadır.

REKABET HUKUKU

Rekabet kurumu tarafından verilen idari cezalar ve ihtilaflara ilişkin hukuki hizmetler ile 4054 sayılı Rekabetin önlenmesine ilişkin yasadan kaynaklanan her türlü ihtilafların çözümü konusunda alanında uzman hukukçularla gerekli hukuki hizmetler verilmektedir.

Rehber Hukuk & Danışmanlık

Hukuk büromuz, 2003 yılından bu yana hukuki hizmet ve danışmanlık hizmetlerini en titiz şekilde ve çalışma prensibi içinde yerine getirmektedir. Hukuk büromuz uzun yıllardır alanında uzman hukukçularla birlikte bir ekip çalışması içinde hareket etmekte ve hukuki hizmetleri ifa etmekte olup hukuk büromuzun faaliyet alanları doğrultusunda alanında yeterlilik sahibi avukatlarla hukuki danışmanlık, davaların takibi ve her türlü hukuk hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir

Yayınlar

ELEKTRONİK VEKALET

Küreselleşen dünya beraberinde değişim ve devinimi de getirmiş, işbu değişim ve devinimler dünya üzerinde her alanı ...

devamı...

5651 SAYILI KANUNA GÖRE ERİŞİMİN ENGELLENMESİ

Çalışmamız 04.05.2007 tarihli TBMM Genel Kurulunda kabul edilen tasarı sonucunda 23.05.2007 tarih ve 26530 sayılı Resmi Gazete&rsqu...

devamı...

BİLİMSEL ÇALIŞMA NASIL YAPILIR

Bu tez bir akademik-bilimsel- çalışmanın nasıl yapılacağı konusunda yardımcı kılavuz olması için yazılmıştır. Bu te...

devamı...