Bize Ulaşın : (0212) 465 5979-81

Hukuk büromuz, 2003 yılından bu yana hukuki hizmet ve danışmanlık hizmetlerini en titiz şekilde ve çalışma prensibi içinde yerine getirmektedir.

Hukuk büromuz uzun yıllardır alanında uzman hukukçularla birlikte bir ekip çalışması içinde hareket etmekte ve hukuki hizmetleri ifa etmekte olup hukuk büromuzun faaliyet alanları doğrultusunda alanında yeterlilik sahibi avukatlarla hukuki danışmanlık, davaların takibi ve her türlü hukuk hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Hukuk büromuzda yurt içi ve yurtdışı şirketlere ticaret hukuku, borçlar hukuku, sözleşmeler hukuku, idare/vergi hukuku fikri mülkiyet hukuku, iş hukuku ile genel hukuki konularda dava ve iş takibi ile danışmanlık hizmetleri ifa edilmektedir. Hukuki hizmetlerimiz titizlikle ve seri bir çalışma sistemi içinde yerine getirilmektedir.

Hukuk büromuz, öncelikle koruyucu avukatlık sisteminin öneminin yeterince anlaşılmadığı ülkemizde bu hususta şirketlere ve iş hayatının yoğun temposunda gerekli hukuki önlemi alamayan müvekkillerine hukuki koruyuculuk sağlayacak ve ihtilafları daha başından çözme imkanı sağlayacak titiz çalışmalar ve gerektiğinde sözleşmeler ile uzlaşma olanakları sunmaktadır. Hukuk büromuz, hukukun toplum nezdinde gereği gibi uygulanabilirliğinin sağlanabilmesi için gerekli olan bu anlayışın ülkemizde yerleşmesinin ülkemize ve iş dünyasına pozitif bir katkı sağlayacağını düşünmektedir.

BİZLER İÇİN öNEMLİ DEĞERLER
Misyonumuz

Hukukun ve adaletin çok önemli olduğu ,hukuka güvenin hayata güvenle eşdeğer olduğu günümüzde adaletin sağlanması ve müvekkillerimizin haksız ve hukuka aykırı eylemler karşısında zarar görmemesi için her türlü tedbirin alınması ,onların doğru ve hukuka uygun olarak yönlendirilmesi ,haklının hukuk karşısında hukukun gereği gibi işlemesinin sağlanması adına gerekli titizlik içinde hizmetlerin verilmesi ,dava öncesi ve dava sürecinde müvekkillerimizin hak kaybına uğramaması için gerekli her türlü önlemin alınması suretiyle azami özenin gösterilmesi ve nihai olarakta hukukun tecelli etmesi adına gerekli çalışmaların yürütülmesidir.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım getirerek müvekkillerinin hak ve menfaatlerinin korunmasına dönük bir perspektif getirmektedir Bunların yanı sıra global dünyanın ekonomik dar kalıbına girmeyip bir başka gerçekliğe değer yargısı ortaya koyarak, vakaya salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki HUKUK HERKESE LAZIM OLAN TEMEL BİR YAPIDIR.